MoliCare Premium Extra Large 14ks

MoliCare Premium Extra Large 14ks
obvod boků:150 - 175 cmsavost: 3300 mlks.v balení: 14 ks
Cena bez DPH:366,96 Kč
DPH:15 %
Cena s DPH:422 Kč
Výrobce:HARTMANN-RICO
Záruka:2 roky
Dostupnost:Skladem
Kód zboží:0170286
Objednat:

Zalepovací kalhotky řady MoliCare® jsou určeny pro těžký stupeň inkontinence.. Povrch plenek je antibakteriální a působí tak proti zvyšování pH pokožky. Stále suchý povrch pomůcky pomáhá zajišťovat 3vrstvé savé jádro, které rychle odvádí moč dovnitř pomůcky, kde ji pomocí superabsorbentu (SAP) přemění na gel, čímž je zabráněno jejímu zpětnému pronikání na povrch. Gel je rovnoměrně rozmístěn po celém savém jádře. Speciální látka Odour Neutralizer účinně neutralizuje možný zápach.

Plenkové kalhotky MoliCare® se dělí na 3 řady – MoliCare® Classic, MoliCare® Premium a MoliCare® Super Plus.Všechny plenky řady MoliCare® mají praktický indikátor vlhkosti, modrý proužek v prodloužení páteře, který včas upozorní na potřebu výměny. Anatomicky tvarované vnitřní pásky chrání proti postrannímu protékání. Lepítka odolávají tahu a účinně tak brání náhodnému rozlepení, přitom umožňují snadnou výměnu.

MoliCare® Premium Jsou vysoce savé a anatomicky tvarované vnitřní pásky chrání proti postrannímu protékání. Jednoduchá manipulace – lepítka na suchý zip je možné opakovaně použít kdykoli a kdekoli na plence, což zaručuje i bezpečnou fixaci plenky. Ochrana pokožky – ultrajemný a prodyšný materiál umožňuje pokožce dýchat, ta se proto nezapařuje a zůstává zdravá. Vyrobeny z hypoalergenních a dermatologicky testovaných materiálů, které spolehlivě zaručují prevenci alergických reakcí. K dostání ve velikostech SX, S, M, L a XL, noční varianta Premium ve velikostech S, M a L. MoliCare® Classic Jejich savost a postranní pásky chrání proti nechtěnému protékání, navíc tekutina nemůže prosáknout skrz polyethylenovou fólii. Mají klasický tvar, což je vhodné i pro pacienty s nestandardní postavou. Plenkové kalhotky nabízí větší počet kusů v rámci preskripce. K dostání ve velikostech S, M, L a XL, noční varianta Classic ve velikostech S, M a L.Použití Při těžké inkontinenci moči (nad 200 ml za 4 hod.) nebo stolice. Jsou vhodné pro ženy i muže. Modrá balení z řad MoliCare® Classic a MoliCare® Premium jsou vhodná pro použití během dne a fialová balení (Super) na noc.