Ortéza kotníku nafukovací gelová s chladící/zahřívací funkcí SPOMED

Ortéza kotníku nafukovací gelová s chladící/zahřívací funkcí SPOMED
Ortéza kotníku nafukovací gelová s chladící/zahřívací funkcí SPOMED
Bandáž kotníku poskytuje oporu a stabilizuje kotník. Air gel kompresor poskytuje zpevnění a chladí/hřeje postižené místo. Umožňuje pohyblivost během léčby. Odnímatelný gelový polštář a vzduchová pumpa.
Cena bez DPH:1 225,62 Kč
DPH:21 %
Cena s DPH:1 483 Kč
Výrobce:SPOMED
Záruka:2 roky
Dostupnost:Skladem
Kód zboží:SM-903
Objednat:

SPOMED Compression cold & hot therapy – nafukovací gelová bandáž kotníku s chladící/zahřívací funkcí

Bandáž kotníku poskytuje oporu a stabilizuje kotník. Air gel compresor poskytuje zpevnění a chladí/hřeje postižené místo. Umožňuje pohyblivost během léčby. Odnímatelný gelový polštář a vzduchová pumpa. Jednoduše nafouknete pro zpevnění postižené části a zmírníte bolest nebo nepříjemné pocity. Při akutních případech je možné aplikovat přímo bez nutnosti sundání oděvů. Speciální materiály umožňují pokožce dýchat. Odolný vůči mrazu. Pomáhá při výronech, pohmožděninách, při rehabilitaci, svalové únavě, artritidě a jiných zraněních.

Indikace: poranění nohou a výrony kotníku - zánět povázky - zánět Achillovy šlachy - bursitida - bolest paty a klenby

Návod:

Před použitím odejměte gelový polštář a nechte vychladit v lednici či v mrazáku na požadovanou teplotu. V případě zahřívání umístěte gelový polštář do mikrovlnné trouby (800W) na 15 vteřin. V případě, že chcete teplotu zvýšit, ohřívejte po 5ti vteřinových intervalech dokud nedosáhnete požadované teploty. V pozici „OFF“ je ventil uzavřený a je možno odejmout vzduchovou hadici. Směrem doleva se povoluje, doprava utahuje. Připevnění gelového polštáře do bandáže. Umístěte patu do otvoru na patu a připněte suchým zipem. Ujistěte se, že ventil je v poloze „ON“ a pumpujte do požadované komprese. Pak zajistěte ventilem do pozice „OFF“ a odejměte vzduchovou hadici pro pohodlné nošení a pohyblivost. Pokud chcete vzduch vypustit, otočte ventil do pozice „ON“ a vzduch se vypustí, nebo připojte vzduchovou hadici, ventil do pozice „ON“ a mačkáním tlačítka na vzduchovém balónku můžete libovolně podle potřeby vypouštět vzduch.

Velikost: univerzální